Blog News

Opaska na nadgarstek z gorczycy

Wiemy, że gorczyca biała ma silne działanie rozgrzewające, przeciwbólowe , przeciwzapalne. Wnika wewnątrz organizmu poprawiając działanie układu krążenia i układu nerwowego. Doświadczamy tego, gdy ratujemy się gorczycą w trakcie bólu głowy czy zapalenia gardła czy korzonków.

Od dwóch lat szyjemy również opaski na nadgarstki, które z założenia miały wspomagać zmniejszenie dolegliwości związanych z zespołem cieśni nadgarstka: ból w nadgarstku, drętwienie zwłaszcza trzech palców kciuka, wskazującego i środkowego a czasami całej dłoni. Opaski szyliśmy głównie na zamówienie w sklepie stacjonarnym dla miejscowych klientów, znajomych, rodziny i siebie samych, po to, żeby mieć uczciwe informacje zwrotne.

Mamy wśród klientów osoby z lekkimi objawami, bez diagnozy lekarskiej, muzyków, osoby ze zdiagnozowana cieśnią i osoby po operacji na cieśń, którym objawy powróciły. OPASKA PRZYNOSI ULGĘ! Najskuteczniej i najszybciej działa przy przeciążeniach ( muzycy i lekkie czasowe objawy drętwień i bólu). Jeśli zespół cieśni trwa już od jakiegoś czasu tym bardziej trzeba jak najszybciej zacząć stosować opaskę, nosić ją dzień i noc. Niektórzy odczuli ulgę po 2 tygodniach, inni po prostu po miesiącu przestali zakładać bo już zapominali…..nie musieli?!

Żaden klient nie zgłosił reklamacji ani nie poinformował nas o nieskuteczności opaski, jeśli były informacje zwrotne to pozytywne. Warunek: NOSIĆ!

Dlatego postanowiliśmy puścić opaski w świat. Trzymając się zasady, że to co zdrowe może być też ładne proponujemy 4 wzory opasek . Są ludowe i uniwersalne, dla kobiet i mężczyzn. Na razie rozmiar pasujący na szczupłą dłoń kobiety, bo takie najczęściej się sprzedawały. Można zmierzyć obwód nadgarstka i podać jeżeli jest szerszy niż 18 cm,

Możemy uszyć opaski też w innych wzorach, można obejrzeć np .;poduszki i poprosić o taki wzór opaski. Chodzi o to żeby noszenie jej było tez dla nas przyjemne, żeby umożliwić dobroczynnej gorczycy przynieść nam ulgę.

Polecane wpisy