Blog Informacje News

Mata z gorczycy

Gorczyca biała to takie małe ziarenko o niesamowitej mocy, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i rozgrzewająco. Chociaż są klienci, którzy nie odczuwają ciepła, tylko ulgę w bólu. Słowo tylko jest tutaj zapewne nieadekwatne. Właśnie ulgi w cierpieniu, podniesienia jakości naszego życia oczekujemy kupując matę.Chcemy czuć się dobrze, spać wygodnie, radzić sobie ze stresem czy spadkiem odporności naturalnie. I to zapewnia nam mata z gorczycy białej. Tysiące małych ziarenek działa przez minimum kilka godzin na dobę swoją pomocną mocą.

Dla tych z państwa, którzy nie mają przekonania a może chcieliby spróbować tylko za niższą cenę, albo dla tych, którzy muszą codziennie składać swoje posłanie i standardowa mata jest dla nich za ciężka i dla tych, którzy nie mogą się z matą rozstać i potrzebują ją zabierać w podróż albo chcą z niej korzystać również w dzień siedząc w fotelu …

Przygotowaliśmy propozycję małej maty 60 cm x 80 cm, w sam raz pod plecy, które dokuczają najczęściej, łatwa bo lekka do przenoszenia i tania.

Polecane wpisy