Poduszka z łuski gryki i gorczycy

  • Wiemy już, że nasze produkty są bardzo dobre, że gorczyca i łuska są skuteczne.

Jesteśmy bardzo zadowoleni gdy nasi klienci dzielą się z nami swoim doświadczeniem stosowania opasek, pasów, poduszek i oczywiście mat.

Cały czas pracujemy i testujemy sposoby wykonania produktów, tak aby były jak najwygodniejsze.

Tak powstała kolejna poduszka z łuską gryki i gorczycą do siedzenia

Dobrosiadł uniwersalny XL.

Słuchając potrzeb państwa nasza nowa poduszka z łuską gryki i gorczycą ma

  • ciemny modny grafitowy materiał-100% bawełna
  • właściwości dostosowujące się do potrzeb każdego takich, żeby mieszanka się sama nie przesypywała, ale żeby jednak dało się poduszkę uformować wg potrzeb ( “no bo to różnie bywa, raz się potrzebuje więcej, raz mniej, ale też żeby nie trzeba było formować za każdym razem… itd.”)
  •  większy rozmiar, tak żeby pasował na fotele czy ogrodowe czy do samochodu
  •  no i oczywiście oprócz tego, że zdrowa to ładne, do tego wyjątkowa

Jesteśmy dumni z naszego nowego Dobrosiadła, który jest bardzo wygodny i estetyczny.

Aby mogli się państwo przekonać o jego walorach

obniżamy cenę od 30 sierpnia do 30 września

Zapraszamy

Opaska na zatoki z gorczycy

Opaska na zatoki z gorczycy białej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, jest najczęściej kupowanym produktem w naszym sklepie. Jej skuteczność potwierdziło wielu klientów, ale jedna z klientek nas zaskoczyła nowym zastosowaniem, może warto spróbować.

Mata z gorczycy

Gorczyca biała to takie małe ziarenko o niesamowitej mocy, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i rozgrzewająco. Chociaż są klienci, którzy nie odczuwają ciepła, tylko ulgę w bólu. Słowo tylko jest tutaj zapewne nieadekwatne. Właśnie ulgi w cierpieniu, podniesienia jakości naszego życia oczekujemy kupując matę.Chcemy czuć się dobrze, spać wygodnie, radzić sobie ze stresem czy spadkiem odporności naturalnie. I to zapewnia nam mata z gorczycy białej. Tysiące małych ziarenek działa przez minimum kilka godzin na dobę swoją pomocną mocą.

Dla tych z państwa, którzy nie mają przekonania a może chcieliby spróbować tylko za niższą cenę, albo dla tych, którzy muszą codziennie składać swoje posłanie i standardowa mata jest dla nich za ciężka i dla tych, którzy nie mogą się z matą rozstać i potrzebują ją zabierać w podróż albo chcą z niej korzystać również w dzień siedząc w fotelu …

Przygotowaliśmy propozycję małej maty 60 cm x 80 cm, w sam raz pod plecy, które dokuczają najczęściej, łatwa bo lekka do przenoszenia i tania.

GORCZYCA BIAŁA (SINAPIS ALBA) – BIOSTYMULATOR ZDROWIA

Gorczyca  to roślina jednoroczna, o łodydze wzniesionej i rozgałęzionej. Liście ma ogonkowe, pierzastodzielne, a kwiaty żółte, zebrane na szczytach łodygi w wielokwiatowe grona. Kwitnie w maju i czerwcu. Owocem jest ostro zakończona łuszczyna, w której znajduje się 4 – 6 ziarenek. W obrębie gatunku wyróżnia się podgatunki oraz odmiany i podmiany botaniczne. Głównie uprawia się pododmianę o nasionach żółtawo – białych; znane są również pododmiany o nasionach częściowo jasno brunatnych, tzw. gorczyca holenderska, oraz o nasionach od brunatno fioletowych do czarnych. (więcej…)

TROCHĘ HISTORII

Gorczyca biała należy do jednej z najwcześniej poznanych roślin, mających właściwości lecznicze. Wymienia ją już tzw. Papirus Ebersa z 1550 r. p.n.e., będący odpisem tekstów starszych jeszcze o 10 wieków. Jej znaczenie i wpływ na organizm ludzki znany był od niepamiętnych czasów. Stosowano ją w kuracji wielu dolegliwości na dworach faraonów egipskich, cesarzy chińskich i japońskich. Szczególnie znane były jej  właściwości energetyczne, pomocne w uśmierzaniu wszelkiego rodzaju bólów. Już w tym czasie, przygotowywano z niej zewnętrzne preparaty do okładów na bolesne miejsca. (więcej…)