Najlepszy czas na zakup maty z gorczycy białej

W przypadku produktów naturalnych bardzo ważna jest świeżość!

Gorczyca biała to ziarno, które z biegiem czasu traci swoją żywotność a co za tym idzie siłę działania. Ocenia się, że najmocniej działa ok 2 lata a potem stopniowo traci swoje właściwości.

Dużo zależy od tego w jaki sposób gorczyca jest przechowywana.

Ziarno odzyskuje swoją żywotność na słońcu, dlatego warto w lecie wystawiać maty, pasy , opaski na działanie promieni słonecznych.

Dobrze jest wymieniać maty po około 5 latach a pasy po około 2 latach.

Ziarno gorczycy białej zbierane jest w sierpniu, następnie podlega procesowi oczyszczania i od początku października można nim wypełniać maty, pasy , opaski i co tylko nam przyjdzie do głowy.

Teraz właśnie gorczyca biała grzeje najmocniej i oddaje swoją dobroczynną moc.

U nas oczywiście gorczyca biała tylko ze zbiorów 2019!

 

Poduszka z łuski gryki i gorczycy

  • Wiemy już, że nasze produkty są bardzo dobre, że gorczyca i łuska są skuteczne.

Jesteśmy bardzo zadowoleni gdy nasi klienci dzielą się z nami swoim doświadczeniem stosowania opasek, pasów, poduszek i oczywiście mat.

Cały czas pracujemy i testujemy sposoby wykonania produktów, tak aby były jak najwygodniejsze.

Tak powstała kolejna poduszka z łuską gryki i gorczycą do siedzenia

Dobrosiadł uniwersalny XL.

Słuchając potrzeb państwa nasza nowa poduszka z łuską gryki i gorczycą ma

  • ciemny modny grafitowy materiał-100% bawełna
  • właściwości dostosowujące się do potrzeb każdego takich, żeby mieszanka się sama nie przesypywała, ale żeby jednak dało się poduszkę uformować wg potrzeb ( “no bo to różnie bywa, raz się potrzebuje więcej, raz mniej, ale też żeby nie trzeba było formować za każdym razem… itd.”)
  •  większy rozmiar, tak żeby pasował na fotele czy ogrodowe czy do samochodu
  •  no i oczywiście oprócz tego, że zdrowa to ładne, do tego wyjątkowa

Jesteśmy dumni z naszego nowego Dobrosiadła, który jest bardzo wygodny i estetyczny.

Aby mogli się państwo przekonać o jego walorach

obniżamy cenę od 30 sierpnia do 30 września

Zapraszamy

Opaska na zatoki z gorczycy

Opaska na zatoki z gorczycy białej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, jest najczęściej kupowanym produktem w naszym sklepie. Jej skuteczność potwierdziło wielu klientów, ale jedna z klientek nas zaskoczyła nowym zastosowaniem, może warto spróbować.

Mata z gorczycy

Gorczyca biała to takie małe ziarenko o niesamowitej mocy, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i rozgrzewająco. Chociaż są klienci, którzy nie odczuwają ciepła, tylko ulgę w bólu. Słowo tylko jest tutaj zapewne nieadekwatne. Właśnie ulgi w cierpieniu, podniesienia jakości naszego życia oczekujemy kupując matę.Chcemy czuć się dobrze, spać wygodnie, radzić sobie ze stresem czy spadkiem odporności naturalnie. I to zapewnia nam mata z gorczycy białej. Tysiące małych ziarenek działa przez minimum kilka godzin na dobę swoją pomocną mocą.

Dla tych z państwa, którzy nie mają przekonania a może chcieliby spróbować tylko za niższą cenę, albo dla tych, którzy muszą codziennie składać swoje posłanie i standardowa mata jest dla nich za ciężka i dla tych, którzy nie mogą się z matą rozstać i potrzebują ją zabierać w podróż albo chcą z niej korzystać również w dzień siedząc w fotelu …

Przygotowaliśmy propozycję małej maty 60 cm x 80 cm, w sam raz pod plecy, które dokuczają najczęściej, łatwa bo lekka do przenoszenia i tania.

GORCZYCA BIAŁA (SINAPIS ALBA) – BIOSTYMULATOR ZDROWIA

Gorczyca  to roślina jednoroczna, o łodydze wzniesionej i rozgałęzionej. Liście ma ogonkowe, pierzastodzielne, a kwiaty żółte, zebrane na szczytach łodygi w wielokwiatowe grona. Kwitnie w maju i czerwcu. Owocem jest ostro zakończona łuszczyna, w której znajduje się 4 – 6 ziarenek. W obrębie gatunku wyróżnia się podgatunki oraz odmiany i podmiany botaniczne. Głównie uprawia się pododmianę o nasionach żółtawo – białych; znane są również pododmiany o nasionach częściowo jasno brunatnych, tzw. gorczyca holenderska, oraz o nasionach od brunatno fioletowych do czarnych. (więcej…)